فروشگاه تامین تجهیزات،وارد شوید
ثبت نام کنید
درباره ما

در عصر حاضر با توجه به بحران کمبود زمان، اینترنت دنیای جدیدی را به روی ما باز کرده است. امروزه هر فرد، از راههایی که باعث سهولت در انجام کارهای اجتناب ناپذیر روزانه می شود، استقبال مي كند. البته این استقبال بايد در بستري از اعتماد باشد تا اين راه ادامه دار و همیشگی گردد. با توجه به اينكه در این نقطه از زمان تعداد زيادي از افراد به اینکه "وقت برایمان طلاست" كاملا واقفند، مي توان با سايت هاي خريد فروش اينترنتي متعددي با يك جستجو ساده آشنا شد.

 

آنچه تامين تجهيزات را از ديگران متمايز مي كند چشم اندازیست که بر اصول انسانی و اخلاقی استوار است. تامين تجهيزات بر آن است كه نياز مشتريان خود را در يك سطح وسيع با كمترين هزينه، بالاترين كيفيت و كمترين زمان برطرف سازد و در اين ميان در مقالات سايت آنها را با آخرين تكنولوژي ها و جديدترين محصولات هر برند آشنا كند.

 

تامين تجهيزات جرقه  ایست از ذهنهای پویا و خلاق كه وارد بازارهاي كاري متفاوت شده اند؛ تفاوت در حيطه هاي تحصيلي و كاري، اين گروه را كنار هم قرارداد، چرا كه هرگوشه اي از اين ايده ي ناب با يكي از اعضاي تيم تامين تجهيزات تكميل شد. اين سايت كار خود را از اوایل سال 95 به طور رسمي آغاز كرد و خانواده ي تامين تجهيزات با نيروهاي جوان، خوش فكر و پر تلاش شكل گرفت.

 

نكته قابل توجه در چيدمان اين گروه وجود افراديست كه تحصيلات آكادميك و رزومه كاري متقارن با نحوه عملكرد اين سايت دارند. افرادي تحصيل كرده در رشته هاي مهندسي برق، مهندسي صنايع، مهندسی سیستم های تولید و مديريت صنعتی در مقاطع مختلف تحصيلي كه در رزومه كلي اين افراد، كار كردن در فضاي كسب و كار اينترنتي، خريد و فروش تجهيزات برقي ساختماني و شبكه، حضور در پروژه هاي بزرگ و مهم، به چشم ميخورد.

 

این تیم با تلاش بی وقفه و فعالیت های سخت کوشانه، درصدد گسترش خدمات به تمام شهرهای ایران پهناور می باشد.

 

هدف بزرگ تامين تجهيزات راه اندازي و رونق در كسب و كار اينترنتي در زمينه فروش تجهيزات شبكه و برقي ساختماني با قراردادن جلب رضايت مشتري در راس كار و همچنين كسب بالاترين ثروت كه اعتماد مشتريان  است، می باشد.

 

در راستاي اين هدف سايت تامين تجهيزات با كسب نماد اعتماد الكترونيكي و تلاش خستگی ناپذیر براي تحقيق و شناسايي محصولات اصل و با كيفيت، همچنين مذاكره با تامين كننده ها و نمايندگان رسمي محصولات مورد نياز كاربران، سعي در جلب رضايت مشتريان خود دارد.

 

امید بر آن است که با کوشش و پشتکار، حمایت مشتریان و یاری خداوند، خانواده تامین تجهیزات مسیر رشد و ترقی را قدم به قدم طی کرده و در این راه سربلند و پر افتخار باشد.