فروشگاه تامین تجهیزات،وارد شوید
ثبت نام کنید
اخبار

سونامی قیمت مسکن در سال ۹۶ منتفی است
۱۳۹۶/۰۳/۰۷

ایرج رهبر عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان در گفتگوی ویژه خبری با اعلام اینکه بین 35 تا 40 درصد اقتصاد کشور در بخش مسکن است، افزود: بخش مسکن در پی خود اشتغال ،حرکت تولیدکنندگان مصالح ساختمانی که تقریبا 70 هزار تن ظرفیت دارند اما امروزه چه میزان از آنها کار می کنند . باید توجه خاصی به مسکن داشته باشیم.

رباتی که به جای پروانه با باله شنا می‌کند
۱۳۹۶/۰۳/۰۶

شرکت چینی Robosa یک روبات بی‌سیم ساخته است که قادر است با استفاده از یک باله شبیه به ماهیان شنا کند.

فرصت ویژه برای خریداران مسکن
۱۳۹۶/۰۳/۰۶

با شروع ماه مبارک رمضان درحالی که انتظار می‌رود حجم معاملات خرید وفروش ملک در بازار مسکن به‌طور طبیعی و مطابق با روال هر سال افت کند اما از سوی دیگر یک ماه پیش رو در عین حال با یک فرصت مناسب برای متقاضیان خرید آپارتمان نیز همراه است.

نیروگاهی به اندازه یخچال برای تامین برق و انرژی خانه‌ها
۱۳۹۶/۰۳/۰۳

جعبه‌ای را درون خانه‌تان تصور کنید که هم‌اندازه یک یخچال است و نه تنها می‌تواند برق تولید و ذخیره کند، بلکه می‌تواند گرما و سرمای خانه را نیز تامین کند،‌آب را گرم کرده و حتی برای استفاده یا فروش،‌اکسیژن و هیدروژن تولید کند.

ساخت باتری‌های جدید با ۳ برابر ظرفیت باتری‌های فعلی تلفن همراه
۱۳۹۶/۰۳/۰۳

دانشمندان دانشگاه رایس نمونه اولیه باتری‌های فلزی لیتیومی ساخته‌اند که ظرفیت انرژی‌شان سه برابر باتری‌های کنونی لیتیوم-یون است.

وضعیت معاملات مجازی مسکن
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

ایسنا از افزایش تدریجی رونق سامانه‌های مجازی معاملات مسکن خبر داد.

گل خورشیدی که شب‌ها بسته و روزها باز می‌شود
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

محققان پنل خورشیدی هوشمندی شبیه گل ساخته اند که با توجه به حرکت خورشید در آسمان می چرخد تا بیشترین میزان انرژی را جذب کند.

بازسازی مجازی طعم‌ها !
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

محققان سنگاپوری موفق شدند با استفاده از لامپ ال ای دی و الکترود چشایی لیموناد مجازی تولید کنند.

تاریخچه عجیب یک اختراع
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

شاید شما هم اگر مدت طولانی روی تردمیل دویده باشید بعد از تمام شدن ورزش‌تان گفته باشید:«مثل شکنجه بود»؛واقعیت این است که زیاد هم بی‌راه نگفته‌اید! ایده اولیه تردمیل از وسیله‌ای بوده که در زندان‌ ها برای شکنجه و تنبیه از آن استفاده می‌شد.